Menu UI Asynchronous Widget (1.0.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: Weight
bg: Тегло

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: Provide a menu link
bg: Създай линк в менюто

en: Shown when hovering over the menu link.
bg: Показва се при посочване на линк от менюто с мишката.
