Menu UI Asynchronous Widget (1.0.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Administration
fa: مدیریت

en: Weight
fa: وزن

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Menu link title
fa: عنوان پیوند منو

en: Parent link
fa: پیوند والد

en: Provide a menu link
fa: ارائه یک پیوند منو

en: Available menus
fa: منوهای در دسترس

en: The menus available to place links in for this content type.
fa: منوهای در دسترس برای افزودن پیوندهای این نوع از محتوا.

en: Edit menu link
fa: ویرایش پیوند منو

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: هنگامی که موس بر روی پیوند منو قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
fa: پیوندهای منو با وزن کمتر قبل از پیوندهایی با وزن بالاتر نمایش داده می شوند.
