Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Weight
am: ክብደት

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት
