Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Weight
ar: الوزن

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Menu link title
ar: عنوان رابط القائمة

en: Parent link
ar: الرابط اﻷب

en: Provide a menu link
ar: يوفر رابط قائمة

en: Available menus
ar: القوائم المتوفرة

en: The menus available to place links in for this content type.
ar: القوائم المتوفرة لوضع روابط لهذا النوع من المحتوى.

en: Edit menu link
ar: تحرير رابط القائمة

en: Shown when hovering over the menu link.
ar: يظهر عند المرور فوق رابط القائمة.
