Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Weight
et: Kaal

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Parent link
et: Vanemlink

en: Provide a menu link
et: Menüülink

en: Available menus
et: Kasutuselolevad menüüd

en: The menus available to place links in for this content type.
et: Menüüd linkide paigutamiseks selle sisutüübi jaoks.

en: Edit menu link
et: Muuda menüülinki

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.

en: Add menu link
et: Lisa menüülink

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
et: Menüü lingid madalamate väärtustega kuvatakse enne kõrgemate väärtustega linke.
