Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Weight
hi: मान

en: Menu settings
hi: मेनू सेटिंग

en: Menu link title
hi: मेनू लिंक शीर्षक

en: Parent link
hi: जनक लिंक

en: Shown when hovering over the menu link.
hi: मेनू लिंक पर मँडराते दौरान दिखाया जाता है.
