Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Weight
hr: Težina

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: Parent link
hr: Nadređena poveznica

en: Provide a menu link
hr: Omogući kao izborničku poveznicu

en: Available menus
hr: Dostupni izbornici

en: The menus available to place links in for this content type.
hr: Izbornici u koje se stavke ovog sadržaja mogu umetnuti kao poveznice.

en: Edit menu link
hr: Uredi izborničku poveznicu

en: Shown when hovering over the menu link.
hr: Prikazano kada je pokazivač miša iznad izborničke poveznice.
