Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: Weight
is: Vægi

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils
