Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Weight
jv: Urutan

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: Parent link
jv: Pranala indhung

en: Provide a menu link
jv: Sediaknā pranala menu

en: Available menus
jv: Menu sing cumawis

en: The menus available to place links in for this content type.
jv: Menu bisa diwenehi pranala sākā tipe konten iki.

en: Edit menu link
jv: Sunting pranala menu

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.
