Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: Weight
oc: Pes

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: Parent link
oc: Ligam pare

en: Provide a menu link
oc: Provesís un ligam de menú

en: Available menus
oc: Menús disponibles

en: The menus available to place links in for this content type.
oc: Los menús disponibles per apondre-hi ligams per aqueste tipe de contengut.

en: Edit menu link
oc: Editar lo ligam de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
oc: S'aficha quand es passa per damunt del ligam de menú.
