Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: Weight
pl: Waga

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Menu link title
pl: Tytuł odnośnika menu

en: Parent link
pl: Nadrzędny link

en: Provide a menu link
pl: Udostępnij odnośnik w menu

en: Available menus
pl: Dostępne menu

en: The menus available to place links in for this content type.
pl: Menu z możliwością umieszczania odnośników dla tego typu zawartości.

en: Edit menu link
pl: Edytuj odnośnik w menu

en: Shown when hovering over the menu link.
pl: Pokazuj, gdy użytkownik umieści kursor nad odnośnikiem w menu.

en: Add menu link
pl: Dodaj odnośnik menu

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
pl: Linki z mniejszą wagą będą w menu wyświetlane przed cięższymi.
