Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Administration
pt: Administração

en: Weight
pt: Peso

en: Menu settings
pt: Configurações de menu

en: Menu link title
pt: Título da ligação do menu

en: Parent link
pt: Ligação pai

en: Provide a menu link
pt: Fornecer uma ligação do menu

en: Available menus
pt: Menus disponíveis

en: The menus available to place links in for this content type.
pt: Os menus disponíveis para colocar ligações para esse tipo de conteúdo.

en: Edit menu link
pt: Editar as ligações do menu

en: Shown when hovering over the menu link.
pt: Exibido ao passar sobre a ligação do menu.
