Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Menu link title
sq: Titulli i lidhjes në menu
