Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Menu link title
th: รายการ

en: Parent link
th: ลิงค์หลัก

en: Provide a menu link
th: เปิดช่องให้ลิงค์เมนู

en: Shown when hovering over the menu link.
th: แสดงเมนูเมื่อเลื่อนไปเหนือลิงค์

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
th: ลิงค์เมนู มีน้ำหนักต่ำกว่าจะแสดงก่อนลิงค์ที่มีน้ำหนักสูง
