Menu UI Asynchronous Widget (1.0.3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Administration
tr: Yönetim

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Menu link title
tr: Menü bağlantı başlığı

en: Parent link
tr: Üst bağlantı

en: Provide a menu link
tr: Bir menü bağlantısı sağlayın

en: Available menus
tr: Kullanılabilir menüler

en: The menus available to place links in for this content type.
tr: Bu içerik türünün linklerini eklemek için uygun menuler.

en: Edit menu link
tr: Menü bağlantısını düzenle

en: Shown when hovering over the menu link.
tr: Menü bağlantısının üzerine gelindiğinde görünür.

en: Add menu link
tr: Menü bağlantısı ekle

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
tr: Daha düşük ağırlıklı menü bağlantıları, daha yüksek ağırlıklı bağlantılardan önce görüntülenir.
