Menus attribute (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Style
az: Stil

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Target
az: Hədəf
