Menus attribute (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Style
ps: ډول

en: Relationship
ps: اړيكې

en: Target
ps: موخه
