Menus attribute (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Name
ro: Nume

en: Style
ro: Stil

en: Relationship
ro: Relație

en: Classes
ro: Clase

en: Target
ro: Țintă
