Mercury Theme (0.9.3) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Updated
ar: التحديث

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: New
ar: جديد

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Text Formats
ar: تنسيقات النص

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
