Mercury Theme (0.9.4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Updated
be: Абноўлена

en: Page
be: Старонка

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы
