Mercury Theme (0.9.4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Text Formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
