Mercury Theme (0.9.5) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Page
eu: Orria

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: New
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Text Formats
eu: Testu formatuak
