Mercury Theme (0.9.6) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Updated
ast: Anováu

en: Page
ast: Páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
