Mercury Theme (0.9.6) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Updated
da: Opdateret

en: Page
da: Side

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Button
da: Knap

en: New
da: Ny

en: Tabs
da: Faner

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Current page
da: Nuværende side

en: Previous page
da: Forrige side

en: Text Formats
da: Tekstformater

en: Last page
da: Sidste side

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
da: Du har ikke oprettet nogen indholdstyper. Gå til siden <a href="@create-content">opret indholdstype</a> for at tilføje en ny indholdstype.

en: First page
da: Første side

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
