Mercury Theme (0.9.6) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
