Mercury Theme (0.9.6) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Button
ps: تڼۍ

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
