Mercury Theme (0.9.7) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Button
az: Düymə

en: New
az: Yeni

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Text Formats
az: Mətn Formatları
