Mercury Theme (0.9.7) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Updated
bg: Обновено

en: Page
bg: Страница

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Button
bg: Бутон

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
