Mercury Theme (0.9.7) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Page
vi: Trang

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Button
vi: Nút

en: Color scheme
vi: Phối màu

en: New
vi: Mới

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Text Formats
vi: Các định dạng văn bản
