Mercury Theme (0.9.8) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Mercury
mr: पारा

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Page
mr: पान

en: Color scheme
mr: रंग संगती

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
