Mercury Theme (0.9.7) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Updated
he: עודכן

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Button
he: כפתור

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: New
he: חדש

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
