Mercury Theme (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Page
is: Síða

en: Color scheme
is: Litaval

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu
