Mercury Theme (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Mercury
hu: Higany

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Page
hu: Oldal

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Color scheme
hu: Színséma

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
