Mercury Theme (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Page
bs: Strana

en: Color scheme
bs: Šema boja
