Mercury Theme (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: Mercury
fi: Elohopea

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Page
fi: Sivu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Button
fi: Nappi

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Light
fi: Vaalea

en: Pagination
fi: Sivutus

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Dark
fi: Tumma

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
