Mercury Theme (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Content
id: Konten

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Page
id: Halaman

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Button
id: Tombol

en: Color scheme
id: Skema warna

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: Go to first page
id: Pergi ke halaman pertama

en: Go to last page
id: Pergi ke halaman terakhir

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Current page
id: Halaman sekarang

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya

en: Last page
id: Halaman terakhir

en: First page
id: Halaman pertama

en: Go to page @key
id: Buka halaman @key
