Mercury Theme (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Content
it: Contenuto

en: Mercury
it: Mercurio

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Page
it: Pagina

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Button
it: Pulsante

en: Color scheme
it: Schema colori

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Go to first page
it: Vai alla prima pagina

en: Go to last page
it: Vai all'ultima pagina

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Light
it: Chiaro

en: Pagination
it: Paginazione

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Current page
it: Pagina attuale

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Dark
it: Scuro

en: Last page
it: Ultima pagina

en: First page
it: Prima pagina
