Mercury Theme (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Mercury
ja: マーキュリー

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Page
ja: ページ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Button
ja: ボタン

en: Color scheme
ja: 配色

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Pagination
ja: ページ送り

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Current page
ja: カレントページ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
