Mercury Theme (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Color scheme
th: ชุดสี

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
