Mercury Theme (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
