Mercury Theme (1.0.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Mercury
et: Elavhõbedane hall

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Page
et: Lehekülg

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Button
et: Nupp

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht
