Mercury Theme (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Page
jv: Kācā

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
