Mercury Theme (1.0.0) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Content
ru: Содержимое

en: Mercury
ru: Ртуть

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Page
ru: Страница

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Button
ru: Кнопка

en: Color scheme
ru: Цветовая схема

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Light
ru: Светлая

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Dark
ru: Темный

en: Close message
ru: Закрыть сообщение

en: Last page
ru: Последняя страница

en: First page
ru: Первая страница

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
