Mercury Theme (1.0.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Mercury
gl: Mercurio

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Button
gl: Botón

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Dark
gl: Escuro
