Mercury Theme (1.0.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Color scheme
nn: Fargeskjema

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side
