Mercury Theme (1.0.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Mercury
am: ሜርኩሪ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ
