Mercury Theme (1.0.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: Mercury
mn: Меркури

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
