Mercury Theme (1.0.2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page
nl: Pagina

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Button
nl: Knop

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Light
nl: Licht

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Dark
nl: Donker

en: Close message
nl: Sluiten-bericht

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
