Mercury Theme (1.0.2) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Content
uk: Вміст

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Button
uk: Кнопка

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Light
uk: Світла

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Dark
uk: Темний

en: Close message
uk: Повідомлення про закриття

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
