Mercury Theme (1.0.3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Button
hr: Gumb

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj
